• Strona główna

  przez Opublikowano w 12-12-17 20:56

  POMÓŻMY PRZEDSZKOLAKOM !

  Drodzy forumowicze. Nadarza się wspaniała okazja żeby udowodnić że mamy serca wrażliwe i wielkie. Koleżanka mery napisała w wątku "przyjmę", ale myślimy że ta prośba jest warta szerszego przedstawienia i zainteresowania.....

  zabawki dla przedszkolaków

  "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

  Kochani.
  Poszukuję sponsorów na zabawki i gry do publicznego przedszkola do którego uczęszczają moje dzieciaki. Jest to przedszkole znajdujące się na wsi niestety nienależycie traktowane przez lokalne władze czyżby chodziło o za mały okręg wyborczy...


  Czy wśród was znajdzie się osoba która obdarowała by czymś przedszkolaki. Każdy gest się liczy do tej pory udało nam się znaleźć sponsora na materace gdyż dotychczas dzieci spały na dywanie na którym się bawiły ...i sponsora który przekazał nam szczoteczki i pasty do zębów.


  Z góry dziękuję za pomoc

  stara zwariowana mery ...
  przez Opublikowano w 15-08-16 18:55

  Recenzja wideorejestratora B40D od firmy GearBest

  Na wstępie pragnę podziękować Daisy z GearBest.com za udzielenie naszemu forum możliwości przetestowania kamery B40D. Kamera ta wyróżnia się możliwością podłączenia drugiej kamery, rejestrującej np. widok z tylnej szyby. Nagrania z obu kamer zapisywane są do osobnych plików wideo. Pełną specyfikacje kamery możecie zobaczyć tu: http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_391603.html .

  Drodzy klubowicze, recenzowana kamera zostanie rozlosowana pomiędzy osoby dołączające się do zbiórki, które do dnia 21.08.2016 włącznie dokonają wpłaty na klubowe konto Niestety, nie będzie posiadała naklejki na szybę, ale wystarczy do niej dokupić jedną z takich naklejek: http://allegro.pl/listing/listing.ph...0-ele-1-4-0812


  1. Opakowanie
   Opakowanie w który została dostarczona kamera jest wykonane dokładnie pod ten typ kamery, grafika na pudełku również sugeruje że jest to opakowanie od wideorejestratora. Wykonane jest z wysokiej jakości kartonu, a nadruk jest czytelny i nie zawiera żadnych wad.
  ...
  Opublikowano w 05-05-15 16:06  Liczba odwiedzin: 6560 
  Article Preview


  Informacja dla klubowiczów z Krakowa i okolic

  Nowy salon Peugeot w Krakowie już otwarty.

  Nowy autoryzowany salon InterAuto marki Peugeot otwarty został w północno-zachodniej części Krakowa, przy ulicy Jasnogórskiej 62b.
  ...
  Opublikowano w 19-04-15 18:16  Liczba odwiedzin: 6905 
  Article Preview

  PEUGEOT 308 R HYbrid, kompakt o osiągach supersamochodu


  ...
  Opublikowano w 07-04-15 13:09  Liczba odwiedzin: 7386 
  Article Preview
  Światowa premiera w PEUGEOT 208:
  dwa lakiery strukturalne dostępne w seryjnej produkcji
  ...
  Opublikowano w 16-09-14 18:07  Liczba odwiedzin: 6849 
  Article Preview
  Marka PEUGEOT stawia czoła współczesnym wyzwaniom dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do kwestii efektywności środowiskowej. Nowe silniki benzynowe i diesla Euro6 plasują samochody marki wśród najlepszych w danej kategorii. Co więcej, wyśrubowane osiągi nie obniżają przyjemności z jazdy, z której zawsze słynęły.
  PEUGEOT prezentuje nową gamę silników Euro6 w modelach PEUGEOT 208, 308 i nowej 508-ce, a także crossoverach PEUGEOT 2008 i 3008 oraz minivanie PEUGEOT 5008. Silniki benzynowe PureTech i THP, a także wysokoprężne BlueHDi, są wyposażone w system Stop & Start. Współpracują też ze skrzyniami biegów trzeciej generacji EAT6, o dużej żywotności i wysokich osiągach.
  Pozwoliło to obniżyć średnią ważoną emisję CO2 europejskiej gamy marki. Z emisją na poziomie 111,2 g/km na koniec maja 2014, względem 115,1 g/km w 2013, PEUGEOT znajduje się w czołówce najbardziej ekologicznych marek, zapewniając jednocześnie Grupie PSA Peugeot Citroën pozycję ...